powerhost.pl - usługi internetowe dla firm, projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, hosting, www designs
Home | Usługi | Klienci | Promocje | Kontakt | Praca

Praca

PRACA
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie pracowników na następujące stanowiska.

1. Programista WWW

Zakres obowiązków:
- tworzenie oraz modernizacja aplikacji do stron www.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP, AJAX,
- dobra znajomość baz danych MySQL,
- język angielski w stopniu dobrym,
- zdolność do rozwiązywania problemów informatycznych,
- znajomość technologii tworzenia stron www,
- komunikatywność i sumienność.

Oferujemy:
- nienormowane godziny pracy,
- pracę w domu,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- ciekawą pracę w młodym zespole.

Forma zatrudnienia:
- umowa/zlecenie

Oferty zawierające dane osobowo-kontaktowe oraz próbkę kodu (500 znaków) lub portfolio prosimy kierować na adres: praca@powerhost.pl z tematem "PRACA - PROGRAMISTA PHP".